Przewozy osób busem na terenie Wrocławia i okolic

Oferujemy indywidualne i grupowe przewozy osób na terenie Wrocławia i okolic. Na Dolnym Śląsku  dysponujemy pełną flotą pojazdów dostępną na zamówienie, w tym nowym busem o standardzie premium – Mercedesem Benz V klasy 4 matic z 2017 roku. Przewozy busem tej klasy bez wątpienia należą do jednych z  najprzyjemniejszych środków transportu i zostawią po sobie miłe wspomnienia.

Nasza firma zapewnia przewozy osób we Wrocławiu na imprezy okolicznościowe, bankiety firmowe, transfery lotniskowe i wiele innych, zgodnie z życzeniem klienta. Przejazd odbywa się w ustalonym terminie, może być jedno lub dwustronny. Przewozy busem, które oferujemy to świetna alternatywa dla komunikacji miejskiej i taksówek. Zapewniamy komfort i spokój poprzez uniknięcie oczekiwania na transport, ponieważ bus przyjeżdża na umówioną wcześniej godzinę i we wskazane przez Państwa miejsce.

Przewozy osób, które oferujemy cechuje punktualność i bezpieczeństwo. Są to dla nas kluczowe kwestie, a w parze z nimi idą komfort i doświadczenie naszych kierowców, co zapewnia spokój osobom korzystającym z naszych usług – to bez wątpienia wyróżnia nas na tle konkurencji! Całą flotą naszych busów zajmują się wykwalifikowani mechanicy dbający o to żeby pojazdy były w pełni sprawne i niezawodne – za ich bezpieczeństwo ręczymy naszym dobrym imieniem i reputacją. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas przewozy były na najwyższym możliwie poziomie a Wrocław stał się dla Państwa łatwym i przyjemnym do przemieszczania miejscem. Dzięki wszystkim tym kwestią przewozy busem z firmą Lotos przebiegają wyjątkowo sprawnie. Przewozami osób zajmujemy się już od 2002 roku co wskazuje na nasze doświadczenie i znajomość Państwa potrzeb.

W celu uzyskania większej ilości informacji o przewozach osób we Wrocławiu zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

+48 65 547 11 84
+48 604 426 538 – Krzysztof

Doświadczenie i zakres dostępnych usług

Jeśli chodzi o profesjonalne przewozy osób Wrocław jest miastem, na terenie którego działamy od ponad 15 lat. W tym czasie współpracowaliśmy zarówno z osobami prywatnymi, jak i na zlecenie większych czy mniejszych przedsiębiorców. Do grona naszych regularnych klientów zaliczają się m.in. agencje podróżnicze oraz kilka dużych wrocławskich korporacji.

Oferowane przez nas przewozy busem dedykowane są dla tych z Państwa, którzy od przewoźnika oczekują wysokiego standardu obsługi, bezpieczeństwa podróży oraz dużego doświadczenia gwarantującego szybkość pokonywania trasy.

Proponujemy przewozy osób różnego typu. Nasze usługi obejmują przede wszystkim:

  • przewozy VIP Wrocław i okolice,
  • środek komunikacji na potrzeby organizowanych przez korporacje delegacji i rozmaitych podróży służbowych,
  • transport w obrębie portów lotniczych,
  • przewozy busem w ramach obsługi zorganizowanych ekip sportowych.

Nasze pojazdy

Obszerne zaplecze pojazdów pozwala nam na obsługę zarówno indywidualnego przewozu osobowego, jak i małych grup. Na naszą flotę składają się busy zapewniające przestrzeń nawet dla kilku pasażerów. Ponadto – dla bardziej wymagających klientów – posiadamy w ofercie również prestiżowe samochody osobowe marki Mercedes Benz, które cechują się podwyższoną jakością podróży i istotnie zwiększonym komfortem jazdy.

Niezależnie od wybranego środka transportu oraz docelowej wielkości grupy, zawsze gwarantujemy Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz satysfakcji z poziomu obsługi prezentowanego przez naszych pracowników.

Poniżej zamieszczamy dla Państwa listę konkretnych modeli naszych pojazdów, w zależności od rodzaju ich wykorzystania w ramach usług, jakimi są przewozy osób na terenie Wrocławia i okolic:

  • Mercedes Benz V klasa 4 Matic (2017 r.) – jeśli chodzi o transport VIP – Wrocław i jego okolice to obszar, w ramach którego realizujemy przewóz o podwyższonym standardzie właśnie przy wykorzystaniu tego doskonale sprawdzającego się pojazdu. Nowoczesny i doskonale wyposażony Mercedes 4 Matic stanowi wizytówkę jakości oferowanych przez nas usług. Zapewnia transport dla maksymalnie 6 pasażerów, a wśród wielu udogodnień znajdują się m.in. klimatyzacja, bardzo cicha praca silnika oraz dopasowujące się do kształtu sylwetki fotele, wyposażone w dodatkową regulację zwiększającą wygodę podróży. Mercedesa Benz V 4 Matic rekomendujemy klientom, którzy podczas dłuższych tras oczekują komfortu i najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
  • Mercedes Benz Jelcz – busy do obsługi tras podmiejskich, m.in. linii numer 2, realizowanej w formie transportu lokalnego w obrębie gminy Rawicz. Pojazdy cechuje wytrzymałość, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz doskonałe przystosowanie do specyfiki obranych tras.
  • Mercedes Benz, modele Vito oraz Vario – pojazdy wykorzystywane na potrzeby realizacji przewozów busowych dla grup nie przekraczających 22 osób. Samochody te posiadają fotele, które zapewniają duży komfort podróży, ogrzewanie, klimatyzację (w przypadku Mercedesa Benz Vito) oraz hak holowniczy umożliwiający umocowanie przyczepy, co pozwoli zwiększyć dostępną przestrzeń np. dla bagaży pasażerów. Auta świetnie sprawdzają się przy organizacji dłuższych tras, szczególnie dla osób, które podczas podróży cenią sobie wygodę.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli chodzi o przewozy busem Wrocław i jego okolice są obszarem naszej działalności już od ponad 15 lat. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma zadowolonymi, regularnie powracającymi klientami oraz zdobyliśmy cenne doświadczenie, które umożliwia nam obecnie bardziej efektywną realizację tras. Dysponujemy również wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą, a także bogatą flotą bezpiecznych i nowoczesnych pojazdów.

Firma FHU Lotos Marzena Wachowiak, świadcząc usługi z branży przewozu osobowego, stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo klientów i ich satysfakcję z jakości obsługi. Wszystkich zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu oraz przeglądania dostępnych na stronie informacji.

Polecamy:

Przewóz osób VIP Wrocław, Poznań, Rawicz, Milicz, Krotoszyn, Gostyń